Banese me qera

Jepet me qera nga: Ismet 16 Sht 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera Bregu i biellit banesat e bardha ndertimi i vjeter.
Banesa eshte e mobiluar i plotson te gjitha kerkesat eshte shume e pershtatshme per te banuar(dy nivele salloni,kuzhina dhe nje Wc dhe koridori ne nivelin e pare kurse dy dhoma te fjetjes koridor dhe Wc niveli i dyte)
Eshte e siguruar hymja me kod dhe kamera dmth Cdo gje eshte ne rregull edhe ne hapesiren jashte baneses pastertia ne nivel.
Per informate me shume na kontaktoni ne kete numer telefoni:045242007
Cmimi200€ /muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim