Banese me qera

Jepet me qera nga: Gazi 13 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen dy dhomeshe me qera ndertim i ri ne lagjen Velania ne prishtine e mobiluar tersisht,banesa eshte e re si dhe posedon uje dhe infrastruktur moderne dhe parkingun per veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim