Banese me qera

Jepet me qera nga: Avdi 22 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana D-7, kati 3, banesa nr.16
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, ne Lagjen Ulpiana D-7, kati 3, banesa nr.16.

Banesa ka 2 dhoma, sallon dhe ballkon.

Mund te na kontaktoni ne nr e tel dhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim