Banese me qera

Jepet me qera nga: atdhe 22 Sht 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Mati I, Prishtine
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e pare te shtepise me hyrje te veqante, ka tri dhoma (2 dhoma + kuzhinen), koridor, banjo, kopsht dhe parking. Gjendet ne Mati I ( afer shkolles ‘’Pavaresia’’ ).
Tel: 044 811 381
045 513 944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim