Banese me qera

Jepet me qera nga: Petrit 02 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën një dhomëshe me ngrohje qendrore në kuadër të shtëpisë në Prishtinë, Rr. Llapit (afer tregut te gjelbert te vjeter). Banesa ka hyrje të vecantë, 24 orë ujë, internet wireless dhe është e mobiluar. Çmimi 160 Euro duke përfshirë faturat e ujit dhe mbeturinave.
Gjithashtu edhe ngrohja e perfshire ne cmim. 044 125 857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim