Banese me qera

Jepet me qera nga: Asllan 06 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen ne lagjen Mati rruga B.Banesa ka kete perberje: Salloni i madh me kuzhine,tri dhoma te fjetjes,dy banjo dhe garazhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim