Banese me qera

Jepet me qera nga: Migena 09 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Lakrishte. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Objekti i nderteses eshte i ri. Banesa permban sallon dhe dy dhoma gjumi. Çmimi po ashtu eshte i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim