Banese me qera

Jepet me qera nga: Edita 12 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kat në çati, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne qendren e dardanise te rruga Bill Clinton. Banesa ka nje dhome gjumi, kuzhinen, banjom e renovuar. Jepet per zyre afariste dhe qirramarresit serioz.
Per detalje kontaktoni ne numrat e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim