Banese me qera

Jepet me qera nga: Hamide guda 14 Tet 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer bill kllintonit .Banesa osht e renovuar dhe e rimobiluar.leshohet per familjart kanë perparesi por edhe studenta.qmimi 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim