Banese me qera

Jepet me qera nga: Banese me qera 27 Tet 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bulevardi i Deshmoreve 66/11
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 55 m2 ne Ulpiane, rruga kryesore, perballa zyreve te AAK-se, kati i 3. Me nje dhome gjumi dhe dhome ndeje me kuzhine, ballkon , koridor dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim