Banese me qera

Jepet me qera nga: Petrit 29 Tet 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr Llapit 102
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën një dhomëshe me ngrohje qendrore në kuadër të shtëpisë në Prishtinë, Rr. Llapit afer tregut te gjelbert. Banesa ka hyrje të vecantë, 24 orë ujë, internet wireless dhe është e mobiluar, e pershtatshme per dy persona ose çift. Çmimi 160 Euro duke përfshirë faturat e ujit, ngrohjes dhe mbeturinave. 044 125 857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim