Banese me qera

Jepet me qera nga: Ylberi 03 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne bll.e pare te banimit, mrapa gjimnazit "Sami Frasheri", ne katin e trete.Eshte 90 m2 dhe ballkoni 20 m2.Ka sallonin me kuzhine dhe 2 dhoma te fjetjes.Eshte e mobiluar teresisht, ka nxemje qendrore me rryme, klime dhe te gjtha paisjet e nevojshme.Qmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim