Banese me qera

Jepet me qera nga: Igball 05 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Tringe Smajli
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ne qender te Prishtines, afer hotel Sirius. Banese e re dhe e pershtatshme per banim.Posedon dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim