Banese me qera

Jepet me qera nga: Igball 08 Nën 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Tringe Smajli
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne qender te qytetit afer hotel Sirius. Posedon dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine. Eshte e mobiluar. Ballkoni ka pamje nga qyteti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim