Banese me qera

Jepet me qera nga: Gazmend Mheku 12 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banese me qera (Arberi),salon me kuzhine dhe dy dhoma gjumi,e mobiluar komplet,pamja me e mire ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim