Banese me qera

Jepet me qera nga: Gzim 25 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani SU/4
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Jap Banesen me qira ne lagjen Dardania ne Prishtine, e cila eshte 2 dhomshe,
Banesa eshte ne katin e 3-te, gjithashtu ka edhe lift. Eshte 35m-katore me dritare te reja, nxemje qendrore dhe gjendje shume te mire.
Gjithashtu Banesa ka jashte saj edhe 1 shpajze rreth 5m-katrore ku mund te shfrytzohet per cfardo lloje gje sendesh dhe te lihen aty.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim