Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 28 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi te komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne arberi te komuna e re.Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje;dhome dite me kuzhine,dhome fjetjeje,koridor,banjo dhe ballkon.Banesa eshte ideale per nje person apo qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim