Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 30 Nën 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi Komuna e re Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen e qera ne arberi te komuna e re.Banesa eshte e mobiluar dhe e gateshme per banim.Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete renditje;dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,koridor ,banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim