Banese me qera

Jepet me qera nga: valbona 04 Dhj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi Komuna e re Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne arberi te komuna e re.Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje sallon me kuzhine,dhome fjetje,koridor,banjo dhe ballkon.Banesa gjendet ne katin e dyte.Uje dhe rryme 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim