Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 16 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi te komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne arberi te komuna e re.Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe ka kete renditje dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,koridor,banjo dhe terase.Banesa eshte ndertim i arberise dhe gjendet ne katin e dyte,eshte ideale per n je person apo qift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim