Banese me qera

Jepet me qera nga: Denis 07 Jan 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera nje banese 2 dhomeshe e vendosur ne lagjen kalabria,ne kat perdhes,lokalizimi eshte shume I mire dhe i pershtatshem per nje familje te Vogel .Perreth ka restaurante ,cafene,furre buke,supermarkete etc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim