Banese me qera

Jepet me qera nga: Gani 11 Jan 03:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne bregun e diellit afer furres qerimi 2. Banesa eshte komplet e mobiluar, ka 2 dhoma kuzhin banjo dhe koridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim