Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 11 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi te Komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera.Banesa gjendet ne Arberi te Komuna e re.Kjo banese eshte e mobiluar dhe ka kete renditje;dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,banjo,koridor dhe teras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim