Banese me qera

Jepet me qera nga: Besim 24 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qira

Banesa ndodhet ne Ulpiane, perball Postes, tek pazari. Cmimi sipas marreveshjes. tel 044 147 587 dhe 049 199 440.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim