Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 26 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi Komuna e Re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Arberi Komuna e re.Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,koridor,banjo dhe ballkon.Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka uje dhe rryme 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim