Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 25 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi te Komuna e Re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne arberi te komuna e re.Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje;dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,koridor,banjo dhe ballkon.Banesa gjendet ne katin e dyte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim