Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 10 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi te komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera.Banesa gjendt te komuna e re ne Prishtine.Banesa eshte e mobiluar dhe e gateshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim