Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 23 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi Komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera.Banesa eshte ne katin e dyte dhe eshte e mobiluar.Uje dhe rryme ka 24 ore.Banesa ka sallon me kuzhine,dhome gjumi,koridor,banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim