Banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 24 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Arberia te komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera.Banesa eshte ne katin e dyte eshte e mobiluar dhe ka kete renditje;dhome dite me kuzhine,dhome gjumi.koridor,banjo dhe ballkon.Banesa ka nxemje qendrore,rryme dhe uje 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim