Banese me qeta

Jepet me qera nga: Ard 21 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Bregu i Diellit 2(afer furres qerimi 2).Banesa eshte 2 dhomeshe me banjo dhe kuzhin,eshte komplet e mobiluar. Nr telit +37745580638.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim