Banese me qira- Perballe Santese

Jepet me qera nga: shn 04 Nën 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton/Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa 2 dhomeshe me qira, perballe Santese, permbi SACH CAFFE, Kati 3, lifti funksional.
2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
Banesa me ngrohje te qytetit.
Pejton/Dardani
044 157 278
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim