Banese me qira 90m2 b.i diellit

Jepet me qera nga: f.a 03 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira 90m2 ne b.e diellit, kati i l.
Posedon:sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona.Komplete e mobiluar.
Leshohet vetem per familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim