Banese me qira Lagja Arberi - Objekti Pandora

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi 01 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Arberi ,Objekti Pandora
Sipërfaqe: 104 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen arberi objekti pandora , eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhine
Piano ne sallon
banjo- xhakuzi
klime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim