Banese me qira Mati 1 Prishtine

Jepet me qera nga: Xhevdet 09 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1 Prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Mati 1 Prishtine

- ndertim i ri (Tregtia)
-kati 3, lift
-e mobiluar
-vendparkim
-qerdhe dhe shkolle afer
-qasje ne bus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim