Banese me qira NE ULPIANE 250euro

Jepet me qera nga: Adla 28 Sht 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpiane C5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira nga tetori ne Ulpiane c5 afer "Beni Dona" me pamje nga Fontana dhe Posta e Madhe, banesa posedon sallon, kuzhine, dhome gjumi, banjo, terrase, koridorin.
Eshte shume komode e pershtatshme edhe per familjare edhe per studente.
Mund te na kontaktoni ne viber +37745642773 ose ne nr. 049946911
Banesa eshte shume e rehatshme shihet dhe ne foto
Verejtje!
Dhoma e gjumit eshte me 3 shtrater me nuk eshte ky krevat qe shihet ne foto!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim