Banese me qira-Ulpiana 150

Jepet me qera nga: Dardi 26 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane c5
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Nga muaji Tetor
Leshoj banesen nje dhomshe me qira per studenta apo cifte eshte shume e pershtatshme e rinovuar , dhe e mobiluar, te perbashket ka kuzhinen po ashtu dhe banjo shihet ne foto/.
Banesa eshte ne bodrum, mirepo eshte krejtesisht e re dhe komode
Na kontaktoni ne viber +37745642773
cmimi 150e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim