Banese me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: lumnije 29 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ka afer Shkollen fillore ,, Pjeter Bogdani" si dhe Ambulancen banesa ka kete renditje sallon kuzhin dy dhoma koridor banjo si dhe dy ballkona eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim