Banese me qira afer Rest. Davidoff

Jepet me qera nga: Fexhri 30 Qer 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Hajrullah Abdullahu
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira afer restaurantit Davidof ne Bregun e Diellit.
Banesa ka kushte te pershtatshme banimi dhe ka kete renditje:

- Dhome e ndejes me kuzhine te kompletuar me te gjitha paisjet
- Dhome e fjetjes me shtrat dhe orman
- Banjo te kompletuar
- Korridor me dollapa per tesha dhe per kepuce
- Ballkon me pamje te bukur nga qyteti
- Shpajz
- Kondicioner ajri, makine per larjen e eneve, makine per larjen e rrobave si dhe uje 24 ore permes hidroforit ne rast te ndaljes nga ujesjellesi

Banesa eshte e pershtatshme per cifte dhe per familjare si dhe studente

per me shume informacion si dhe per ta shikuar nga afer ju lutem na kontaktoni ne kete numer telefoni: 045/388-136

Ju mirepresimNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim