Banese me qira afer Shtepise se Pleqve

Jepet me qera nga: Ylli 09 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ismail Dumoshi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira afer Shtepise se Pleqve ne rrugen Ismail Dumoshi. Banesa ka koridorin, 1 banjo, kuzhinen me dhome ndeje/sallon, 2 dhoma gjumi, 1 depo (shpajz) dhe ballkon. Banesa ka ngrohje qendrore dhe hyrja e banese posedon ashensor. Eshte 5 minuta ecje nga parku i Taukbahçes dhe shkolles fillore Gjergj Fishta ne drejtim te Germise, ndersa ne drejtim te qendres eshte 7-8 minuta ecje nga shkolla Elena Gjika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim