Banese me qira afer Taukbahçes

Jepet me qera nga: Ylli 09 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Nazim Gafurri
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne rrugen Nazim Gafurri (afer shkolles Gjergj Fishta dhe Parkut te Taukbahçes). Banesa eshte ne katin e 3-te dhe ka hapesire 70m2. Banesa ka koridor te gjere, kuzhine, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 dhome ndeje/sallon dhe ballkon. Banesa ka ngrohje qendrore, faturat e paguara dhe hyrja ka ashensor. Per lokacion me te sakte, shikoni foton e hartes. Çmimi eshte 230 euro per muaj. Varesisht nga kohezgjatja e qendrimit, cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim