Banese me qira afer sh.f. "Ismail Qemali"

Jepet me qera nga: Valon 27 Tet 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe gjindet ne Breg te Diellit (banesat e kuqe) perballe shkolles fillore “Ismail Qemali”. Banesa eshte ne katin e 3-te, ka nxemje qendrore dhe lift/ashensore. Siperfaqa 80m² (2 dhoma, kuzhine, banjo, ballkon/logja, shpajz, koridor).
Qiraja 250 (padiskutushem).
Banesa leshohet vetem se per familjare.
Per informacione me te hollesishme me kontaktoni
pas ores 16:30 ne tel. 049 10 60 50
Viber: +436805521579
e-mail: valonis80@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim