Banese me qira dy dhomeshe e mobilua me nxemje ..

Jepet me qera nga: Beqir 04 Jan 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë

Banesa leshohet vetem per familjare, eshte hyrje e veçant e shtepise, ka nxemje qendrore dhe eshte e mobiluar. Perbehet nga nji dhome e ndejes se bashku me kuzhine, dhome gjumi, banjo.

Cmimi 120 euro. Gjate muajve te dimrit paguhet si shtese nxemja qendrore me cmim fiks prej 20 euro.

Banesa dodhet ne rrugen Isa Kastrati, mbi banesat e bardha (Bregu i Diellit 2). Me saktësisht rrugës për Matiçan te pompa Al Petrol, 200 metra larg Shkolles fillore "IIiria".

Poashtu leshohet me qira banesa tek udhekryqi i Taukbashqes, perballe shkolles fillore "Gjergj Fishta". Banesa ka dhome te ndejes me kuzhine, dhome te gjumit, ballkon dhe banjo. Cmimi 150 euro.

Per me shume informata thirrni ne numrat e meposhtem:

044 163594
038 229832

Beqiri (pronari i baneses)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim