Banese me qira mbrapa Teatrit - 325 €

Jepet me qera nga: Shpetim 06 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Mustafa Kruja
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te xhamia "4 Llullat" apo saktesisht mbrapa bankes KEP ne rrugen Mustafa Kruja.

Banesa ne fjale eshte ne katin e 6, por ka lift pasiqe objekti eshte i ri, ka siperfaqe 78 metra katror e gjitha e mobiluar ektstra.
Posedon 1 dhome gjumi me krevat 2-sh, sallonin dhe kuzhinen, banjo, nje pjese te vogel qe perdoret si "shpajz" dhe ballkonin.

Banesa ka uje 24/7 ngase posedon depozit uji.

Leshoj banesen vetem per familjare (e preferuar çift) dhe nderkombetare.

Marreveshja duhet te jete patjeter me kontrate afatgjate.

Per kontakt: 049/334-876; 044/334-878 (Viber, WhatsApp).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim