Banese me qira në Qender M1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 18 Dhj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender perball Rilindjes, kati II-të, banesa posedon: Sallon, kuzhinë, 1 dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe balkon. E mobiluar komplet dhe me mobile te reja.

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim