Banese me qira ne Breg te Diellit _1+1

Jepet me qera nga: Ilir Sot 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Breg te Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banese me qira ne Breg te Diellit, te Banesat e Standardit, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 1-re, 50m2

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 220euro

Per me shume informata mund t ena kontaktoni ne numrin
044/ 333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim