Banese me qira ne Breg te Diellit _2+1

Jepet me qera nga: Ilir Sot 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg te Diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banese me qira ne Breg te Diellit, afer Menzes se Studenteve, banesa eshte komplet e mobiluar, 80m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> dy banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 350euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim