Banese me qira ne Chelsea Point Mati 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Range Rover 29 Sht 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1 , ne objektin e Chelsea Point.Banesa eshte ne katin e 3, lifti punon 24h.
Siguria eshte maximale.
Banesa ka :
1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome Gjumi
1 Banjo
1 Terase
1 Garazh per veture
Banesa ka uje 24 ore , ka edhe klime ne sallon.
Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Cmimi: 250 Euro i diskutueshem
Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim