Banese me qira ne Dardani, Prishtine

Jepet me qera nga: lum 11 Jan 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine, Dardania
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa dydhomëshe, (50m², kati i parë), lagjja Dardania, Prishtinë. Banesa është tërësisht e rinovuar dhe e mobiluar, me nxehje qendrore.E përshtatshme edhe për zyrë apo për veprimtari mjekësore. Infotel: 049/110903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim