Banese me qira ne Dardani _per zyre

Jepet me qera nga: Ilir Sot 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banese me qira ne Dardani, mbi Kurriz, banesa eshte gjendet ne katin e 1-re, eshte gjysem e mobiluar, 110m2, leshohet per zyre, ordinance etj.

Banesa ka kete renditje:
>> tri dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 33 3511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim