Banese me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Gani 22 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani,e pershtatshme per familjar dhe studente,per me shume info kontaktoni ne nr 044 666358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim